Fisz Emade Tworzywo, Monika Brodka, John Scofield / Dave Holland Duo, Skalpel i Anna Maria Jopek & Kroke & Elbląska Orkiestra Kameralna to artyście tegorocznej edycji Young Arts Festival 2024.

Fisz Emade Tworzywo


Jeden z najważniejszych zespołów hip-hopowych na polskim rynku muzycznym.Fisz Emade Tworzywo to polska grupa muzyczna, która zrewolucjonizowała polską scenę hip-hopową, łącząc w swojej twórczości elementy rapu, elektroniki i eksperymentalnej muzyki. Ich albumy, takie jak "Polepione dźwięki" czy "Radar", zyskały uznanie krytyków i zdobyły liczne nagrody, w tym Fryderyka.

Wielowymiarowa twórczość Fisza i Emade'a przyciąga słuchaczy z różnych środowisk, sprawiając, że są jednymi z najbardziej innowacyjnych artystów w Polsce.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Brodka


Brodka po wielkich salach symfonicznych jak NFM w Wrocławiu czy NOSP w Katowicach zawita na Podkarpaciu z projektem orkiestrowym!

Brodka, czyli Monika Brodka, to polska wokalistka i autorka tekstów, która zyskała międzynarodową renomę dzięki swojemu niezwykłemu głosowi i wszechstronności artystycznej. Jej albumy, takie jak "Granda" czy "Clashes", zostały docenione zarówno przez krytyków, jak i fanów, zdobywając liczne nagrody, w tym MTV Europe Music Awards. Brodka stale eksperymentuje z brzmieniem i stylistyką, łącząc indie rock z elementami elektroniki i popu, co sprawia, że jej muzyka jest niezwykle porywająca i inspirująca.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

John Scofield / Dave Holland Duo


John Scofield, legendarny gitarzysta jazzowy i Dave Holland, wybitny basista, to dwaj artyści o statusie legendy! Ostatni wielcy, którzy współtworzyli muzykę z ikoną jazzu - Milesem Davisem! Wielokrotni zdobywcy Grammy. Ich muzyka to kwintesencja jazzowej wirtuozerii i innowacji, a ich wspólne dzieła zapisują się na kartach historii jazzu jako arcydzieła niezrównanej kreatywności i talentu, stając się inspiracją dla kolejnych pokoleń.

Artyści po raz pierwszy wystąpią na Podkarpaciu! Będzie to ich jedyny koncert w Polsce!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Skalpel


Pionierzy łączenia nagrań polskiego jazzu z samplami elektronicznymi. Zdobywcy Fryderyków w kategorii Album Roku Elektronika. Ich estetyka wprowadziła rewolucyjną - transową jakość do jazzu wywodzącego się z podziemia sceny muzycznej.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Anna Maria Jopek & Kroke & Elbląska Orkiestra Kameralna


Niewątpliwym wydarzeniem festiwalu będzie finałowy koncert z udziałem orkiestry kameralnej oraz wybitnych artystów łączących muzykę świata z improwizacją- Annę Marię Jopek oraz zespół Kroke! Anna Maria Jopek, Kroke i Elbląska Orkiestra Kameralna pod batutą Adama Klocka to zespół, który mistrzowsko łączy tradycyjną muzykę ludowa z nowoczesnymi aranżacjami i klasycznymi dźwiękami. Ich koncerty są prawdziwym połączeniem różnych kultur i stylistyk muzycznych, tworząc unikalne i poruszające doświadczenie dźwiękowe.

Dzięki ich wspólnym osiągnięciom muzycznym, zdobyli uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, prezentując bogactwo i różnorodność polskiej muzyki.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

---
KARNETY
18 - 19 lipca: KUP KARNET
18 - 21 lipca: KUP KARNET
20 - 21 lipca: KUP KARNET

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.