Młodzież i dzieci bawiły się znakomicie podczas Kolorowego Pikniku w Jedliczu, jaki odbył się w minioną sobotę.
W sobotnie popołudnie (8 czerwca) plac targowy "Mój Rynek" w Jedliczu wypełnił się śmiechem, radością i mnóstwem kolorów. Tego dnia odbył się bowiem Kolorowy Piknik, na który zaprosili: Burmistrz Gminy Jedlicze i Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.

piknik w Jedliczu

Impreza rozpoczęła się energetycznym występem grup tanecznych działających przy GOK i GOSiR w Jedliczu. Młodzi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności w różnorodnych choreografiach, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Dynamiczne układy taneczne, pełne kolorowych strojów i muzyki, wprowadziły wszystkich w radosny nastrój.
Na najmłodszych czekały różne atrakcje: przejażdżki kucykiem, zabawy z animatorem, kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy.

kolorowy piknik w Jedliczu

W trakcie trwania imprezy odbywały się seanse filmowe w Kinie Sferycznym. Widzowie mieli możliwość nie tylko oglądać, lecz również zostać uczestnikami niepowtarzalnych oraz nienamacalnych zdarzeń.
Wspaniałe atrakcje przygotowali również strażacy z OSP w Jaszczwi. Można było zapoznać się ze sprzętem na co dzień używanym przez druhów, odbyć przejażdżkę wozem strażackim a nawet spróbować swoich sił z hydronetką. Kulminacyjnym momentem, na który wszyscy czekali była strażacka piana. Zabawa naprawdę była przednia.

Piknik przyciągnął kilkaset dzieci z całej gminy wywołując wiele uśmiechu i radości, zarówno wśród najmłodszych, jak i rodziców.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.