Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzenie dwóch samochodów osobowych na rondzie w Krośnie.
Do wypadku doszło przed godz. 1 w nocy w sobotę 15 czerwca na rondzie u zbiegu ulic Sikorskiego, Hallera i Wieniawskiego w Krośnie.

Wstępnie wiadomo, że młody mężczyzna kierujący seatem wjeżdżając na rondo od ulicy Wieniawskiego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu skodą. Doszło do zderzenia obu pojazdów, po czym seat wjechał jeszcze w znak drogowy.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Pod opiekę ratowników trafiły dwie osoby, jedna z nich - kierujący seatem - został przewieziony do szpitala.

~Marcin

22-06-2024 08:51 2 3

W Krośnie tylko kilka osób wie, że na rondzie są zasady jak na skrzyżowaniu równorzędnym. Jak dwa samochody dojeżdżają do ronda na sąsiednich ulicach to pierwszy wjeżdża samochód, który nie ma nikogo z prawej strony.
Co śmieszne obok kauflandu to nawet MO nie wie jak jeździ się w strefie ?
Odpowiedz

~Hiobowski

16-06-2024 00:19 4 7

Zawsze mówiłem i będę powtarzał bez przerwy - wolniej jedziesz dalej zajedziesz. Ronda to bardzo dobre skrzyżowania, gdyż na nich nie trzeba za wiele myśleć. Tylko spokojnie, rozsądnie i mądrze jechać.
Odpowiedz

~No nie mogę

15-06-2024 10:35 4 6

Było skrzyżowanie, to był krzyk, zróbcie rondo. Jest rondo, dalej są wypadki. To ja mówię : zróbcie estakady, bo rozumu to się nie da niektórym do głowy dolać :-)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.