W sali Domu Ludowego w Zalesiu odbył się II Gminny Bal Ósmoklasisty.
W piątkowy wieczór (14 czerwca) zgromadzonych gości, uczniów, wychowawców, rodziców powitała dyrektor SP Zalesie Katarzyna Omachel w sali Domu Ludowego w Zalesiu.

Następnie Wójt Gminy Miejsce Piastowe Wiktor Skwara, życzył młodzieży niezapomnianej zabawy, pełnej radości i śmiechu. Aby ta noc była wyjątkowa i niezapomniana, a każdy moment spędzony na parkiecie był pełen energii i pozytywnych emocji.

Uczniowie szkoły z Zalesia w przepięknych, eleganckich strojach, uroczyście rozpoczęli bal, tańcząc poloneza. Wszyscy przybyli goście przyglądali się tanecznemu występowi z ogromnym wzruszeniem.

bal ósmoklasistów w Zalesiu

Po tańcu przyszedł czas na pyszny tort, wspólne pamiątkowe zdjęcia ósmych klas wraz z wychowawcami. W dalszej części balu przy wspaniałej muzyce uczniowie i uczennice poddali się niczym nieskrępowanej zabawie na parkiecie. Towarzyszyła jej wspaniała atmosfera, radosne emocje i mnóstwo wzruszeń.
W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem, które trwało do późnych godzin wieczornych, uczniowie i zaproszeni goście korzystali z Fotobudki oraz pysznego poczęstunku.

Bal był również okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych w murach szkoły lat oraz integracji. Z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników cudownym wspomnieniem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.