W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbył się koncert w wykonaniu uczniów uczęszczających na zajęcia Ogniska Muzycznego.
W poniedziałek (17 czerwca) w wypełnionej po brzegi sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu odbył się koncert w wykonaniu uczniów uczęszczających na zajęcia Ogniska Muzycznego, tych młodszych i tych nieco starszych.
Dla wielu osób był to pierwszy publiczny występ. Wszyscy doskonale poradzili sobie z tremą i pokazali, czego nauczyli się przez minionych kilka miesięcy.

Zgromadzonych gości przywitał prowadzący koncert Dyrektor GOK Zygmunt Jerzyk, dziękując przy tym nauczycielom z Ogniska Muzycznego i uczniom za trud włożony w przygotowanie wydarzenia.

Swoje umiejętności gry na keybordzie zaprezentowali: Anita Sajdak, Karolina Buczyńska, Lena Pilch, Kamila Piotrowska, Michał Duda, Milena Malik i Aleksandra Garbacik a na akordeonie zagrali: Władysław Żurawiak, Arkadiusz Grzesik i Szymon Ciupa. Uczniów przygotował instruktor Jan Radoń.
Na gitarze zagrali i zaśpiewali podopieczni instruktora Waldemara Moskala: Aleksandra Żołna, Julia Madej, Karol Pychyński, Lena Gierula, Piotr Kłapkowski, a na ukulele zagrała i zaśpiewała Joanna Kobak.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.