W auli Zespołu Szkół Architektoniczno - Budowlanych w Krośnie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Najlepszym uczniom wręczono nagrody i wyróżniania za wysokie wyniki w nauce, aktywność w życiu szkoły i frekwencję.
Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Architektoniczno - Budowlanych w Krośnie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru i zaśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.


Uroczystość w imieniu samorządu uczniowskiego poprowadzili Julia Grzybała i Wiktor Siess, którzy już na początku podziękowali nauczycielom za ich trud. - Dzięki waszemu wsparciu i motywacji pokonaliśmy wiele wyzwań i osiągnęliśmy wiele sukcesów. Dziękujemy za cierpliwość, jaką okazywaliście nam podczas naszych trudniejszych momentów. Wasza wyrozumiałość i pomoc przyczyniły się do naszego rozwoju. Dzięki Wam nabraliśmy pewności siebie i zyskaliśmy nowe umiejętności - mówili.


Następnie dyrektor "Budowlanki" Rafał Krężałek wraz z wychowawcami klas rozdał świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wyniki w nauce, frekwencję oraz m.in. wolontariat, pracę na rzecz społeczności szkolnej, w Samorządzie Uczniowskim i w ramach konkursu "Inkubator szkolnych biznesów". Świadectwa z wyróżnieniem odebrało 21 uczniów, kolejnych 10 za średnią powyżej 5.


Dyrektor w przemówieniu wyraził wdzięczność za zaangażowanie w mijającym roku szkolnym, dziękując zarówno uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, jak i nauczycielom za ich ciężką pracę. Podkreślił, że sukcesy uczniów nie byłyby możliwe bez wsparcia nauczycieli oraz rodziców. Zwrócił uwagę na wspólną pracę wszystkich, która przyczyniła się do osiągnięcia sukcesów. Na zakończenie życzył udanych i bezpiecznych wakacji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.