21 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek kończący rok szkolny 2023/2024. Zobacz, jak wyglądało uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie.
- Zakończony dzisiaj rok szkolny 2023/2024 był na pewno czasem wytężonej pracy nauczycieli i uczniów "Naftówki". Był to dla nas rok dobry. Szkoła się rozwija, odnotowujemy sukcesy na szczeblu ogólnopolskim, mając w naszym gronie laureatów konkursów, jesteśmy aktywni w środowisku lokalnym. Dobry rok również dlatego, że z radością spoglądamy na wznoszące się mury Branżowego Centrum Umiejętności, które będzie służyć nie tylko szkole, ale także osobom zainteresowanym specjalistycznymi, unikatowymi szkoleniami - powiedziała podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, Joanna Kubit, dyrektor Zespołu Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie.

Dodała jednocześnie, że jak w każdej szkole, nie brakowało także problemów, nie brakowało młodzieży, która wymagała wsparcia w różnych obszarach.

koniec roku szkolnego w Naftówce

Dyrektor Joanna Kubit poinformowała, że w roku szkolnym 2023/2024 wśród uczniów tytuł "Najlepszy z Najlepszych" otrzymała Dominika Wójtowicz, a tytułem "Nauczyciel Roku" uhonorowani zostali Elżbieta Boś i Paweł Rysz.

Podczas uroczystego zakończenia przed budynkiem szkoły, dyrektor Joanna Kubit wspólnie z wicedyrektorami Dorotą Rohan i Piotrem Chmielem oraz wychowawcami klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem oraz upominki. Wręczone zostały także wyróżnienia specjalne.

Przed rozpoczęciem wakacyjnego wypoczynku dyrektor Joanna Kubit zaapelowała do uczniów, by te wakacje były bezpieczne w różnym aspekcie. Zwróciła między innymi uwagę na umiejętne korzystanie z mediów społecznościowych.

- Nie wykorzystujcie tego czasu, by krzywdzić się przez media społecznościowe. To, co może być piękne, niech zostanie piękne. Niech młodość będzie młodością, a radość radością. Szanujcie się nawzajem, bo to jest najważniejsza wartość w życiu człowieka. Dbajcie też o swoje bezpieczeństwo, bo brawura bywa często fatalna w skutkach, a życie jest darem najcenniejszym - dodała Joanna Kubit.

uczniowie Naftówki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego prowadzili Jakub Buczek, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego i Martyna Sroka.

Druga część odbyła się w budynku szkoły, gdzie w klasach uczniowie podsumowali rok szkolny i odebrali świadectwa od wychowawców.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.