W niedzielę, 23 czerwca, w Rymanowie-Zdroju odbył się długo wyczekiwany Ogólnopolski Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Świerkowy Zdrój.
Wydarzenie miało miejsce na terenach zielonych obok basenów i przyciągnęło tłumy uczestników. Piknik odbył się pod honorowym patronatem starosty krośnieńskiego Jana Pelczara oraz Burmistrza Gminy Rymanów Grzegorza Wołczańskiego.

XI Ogólnopolski Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

W trakcie pikniku przygotowano mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Z okazji Dnia Ojca, szczególne uwzględnienie znalazły atrakcje dla ojców. Na gości czekało 12 paneli tematycznych oraz 40 stoisk programowych, oferujących różnorodne aktywności i warsztaty.

XI Ogólnopolski Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

Jednym z głównych punktów programu były panele prozdrowotne, które połączono z edukacją zdrowotną, żywieniową oraz z zakresu rehabilitacji i pierwszej pomocy medycznej. Uczestnicy mogli nauczyć się technik bandażowania, skonsultować się z dietetykiem oraz wziąć udział w warsztatach i konsultacjach dotyczących wad postawy. W ramach pikniku odbył się również III turniej szachowy dzieci o puchar arcymistrza szachowego, a także liczne pokazy sportowe, w tym piłkarskie, sztuki walki MMA oraz gimnastyczne.

XI Ogólnopolski Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, takich jak pokazy wodne, prezentacja sprzętu strażackiego, miasteczko ruchu drogowego, edukacyjne stoiska policyjne oraz nauka języka angielskiego poprzez zabawę z interaktywnymi pomocami dydaktycznymi. Dzieci mogły również wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, wykonywaniu świec woskowych, zabawie na zjeżdżalniach i dmuchańcach oraz w niezwykle popularnej piana party. Odbyły się także zawody pływackie o puchar burmistrza Rymanowa.

XI Ogólnopolski Piknik Rodzinny w Rymanowie-Zdroju

Piknik był również okazją do podziwiania tańców regionalnych i narodowych. Gwiazdą imprezy był zespół Krawczyk Show.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.