Niespełna dwa miesiące cieszył się uprawnieniami do kierowania młody kierowca seata. W Jabłonicy Polskiej, na krajowej 19, mężczyzna przekroczył prędkość o 54 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów ruchu drogowego z Brzozowa.
W piątek, 21 czerwca, policjanci ruchu drogowego z Brzozowa, kontrolowali z jaką prędkością poruszają się kierowcy, jadący drogą krajową nr 19, w Jabłonicy Polskiej.

Przed godziną 10, zmierzyli prędkość z jaką porusza się seat. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, policyjny radar wskazał 104 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. Za kierownicą auta, siedział 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Jak się okazało młody mężczyzna, prawo jazdy miał od niespełna dwóch miesięcy. Egzamin zdał początkiem maja br.

Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, otrzymał 13 punktów karnych i stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.
~Stop piratom

27-06-2024 15:06 1 0

W takich przypadkach prawo jazdy powinno sie zabierać na 3 lata a nie na 3 miesiace.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.