Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Faliszówce, gdzie doszło do potrącenia pieszego.
W środę (26 czerwca) po godzinie 10:00 w Faliszówce (gmina Chorkówka) doszło do potrącenia pieszego.

- Wstępnie ustalono, że pracownik firmy wykonującej roboty drogowe w wyniku niezachowania ostrożności wtargnął na jezdnię, gdzie został potrącony przez fiata. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 46-letni kierujący fiatem był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia - przekazał podkom. Paweł Buczyński z Komenty Miejskiej Policji w Krośnie.

Do wypadku doszło na odcinku drogi powiatowej pomiędzy Faliszówką a Porajem.

~Robo

27-06-2024 16:53 2 4

Brak chodnika nie był powodem wypadku,brak zabezpieczenia drogi przez wykonawce Srabag - pracownik nie jest przeszklony do warunków które mogą go spotkać przy pracach gdzie ruch aut nie jest wstrzymany. Firma myśli że kamizelka odblaskowa pozwala wszystko. Wyskoczył z maszyny robiącej pobocza wprost na szybę i maskę jadącego auta 20km/h. Nie dość że sam się pokiereszował to jeszcze chłopakowi zniszczył auto. A chodnika w tej wiosce jeszcze długo nie będzie a o ścieżce rowerowej można pomarzyć.
Odpowiedz

~Krosno

27-06-2024 12:04 2 4

Taki jest efekt braku chodników w tej wsi. Jest niebezpiecznie. Do tego nocą nikt nie nosi odblasków, łażą jak święte krowy, nie uważając na nic. A potem wszystko wina kierowców. Dostosować drogi do użytki zarówno dla kierowców jak i pieszych. Dobrze by zrobiła wsi budowa dróg rowerowych. Nie ryczeć, że pieniędzy nie ma. Pieniądze się zawsze znajdą, zrobić tam włodarzom audyt finansowy. Zobaczyć na co są pieniądze przewalane.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.