Krośnieński kompleks basenów zamienił się w centrum wakacyjnej zabawy podczas "Lata z Krosnem". Główną atrakcją było spektakularne Piana Party.
Główną atrakcją wydarzenia było niewątpliwie "Piana Party". Specjalna strefa z wyrzutnią piany zapewniła uczestnikom niezapomniane chwile radości i śmiechu. Jak można zobaczyć na zdjęciach z imprezy, zarówno dzieci, jak i dorośli z entuzjazmem korzystali z tej wyjątkowej atrakcji, nurzając się w morzu piany.

O muzyczną oprawę zadbali DJ Kusy, DJ Carry oraz DJ Dusiek, serwując wakacyjne przeboje, które rozgrzały atmosferę do czerwoności. Dodatkowo odbywały się animacje taneczne, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły całe wydarzenie.

Fani żużla mogli odwiedzić stoisko drużyny Cellfast Wilki Krosno, gdzie czekały na nich klubowe gadżety oraz możliwość spotkania z podprowadzającymi z grupy Wolf Girls. Ich obecność dodała imprezie dodatkowego kolorytu i energii.

Piana Party

Organizatorzy zadbali również o aspekt charytatywny wydarzenia. Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci przeprowadziła loterię fantową, z której cały dochód zostanie przeznaczony na cele dobroczynne.

Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników motoryzacji i służb ratunkowych. Grupa dealerska Glob Cars Krosno zaprezentowała swoje najnowsze samochody a OSP Krosno-Białobrzegi zorganizowała pokaz sprzętu strażackiego, wzbudzając zainteresowanie szczególnie wśród najmłodszych uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.