W Samorządowym Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu odbyło się spotkanie integracyjne "Sobótki w SDPS".
Burmistrz Gminy Jedlicze Wojciech Tomkiewicz wraz z Dyrektorem Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu Moniką Wójcicką zaprosili mieszkańców oraz szanownych gości na spotkanie integracyjne pn. "Sobótki w SDPS".

Początkowo przyjęcie miało odbyć się w ogrodzie, ale plany nieco pokrzyżowała niesprzyjająca aura. Obsługa jednak sprawnie zajęła się przeorganizowaniem przedsięwzięcia i wszyscy zajęli swoje miejsca w gościnnych murach Domu SDPS".

To niezwykle sympatyczne spotkanie obfitowało we wspólne śpiewy z Zespołem Śpiewaczym Potakowianki, wśród których dominowały utwory tradycyjne dla tego święta i recytacje wierszy. Nie obyło się bez wicia wianków, a całości dopełnił pyszny i obfity poczęstunek, przygotowany w części przez pensjonariuszy w ramach warsztatów terapii zajęciowej.

Uroczystość wzięli udział m.in.: Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Katarzyna Bęben, Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kwiatkowska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedliczu Wioletta Godlewska-Jerzyk wraz z Zastępcą Agnieszką Knap, Dyrektor SPG ZOZ w Jedliczu Magdalena Terlecka-Marecka oraz reprezentanci Stowarzyszenia Diabetyków. Wiejskiego Klubu Seniora i Koła Gospodyń Wiejskich w Chlebnej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.