W ciągu ostatnich godzin doszło do serii tragicznych zdarzeń w województwie podkarpackim, w wyniku których życie straciły cztery osoby.
Dzisiaj (2 lipca) o godzinie 8:00 w Woli Baranowskiej powiecie tarnobrzeskim, na drodze wojewódzkiej nr 872, 86-letni rowerzysta zginął po potrąceniu przez ciężarówkę Renault. Według wstępnych ustaleń policji, rowerzysta prawdopodobnie wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający pojazd.

KPP SAnok

Wczoraj (1 lipca) przed godziną 15:30 w miejscowości Szczerbanówka doszło do śmiertelnego wypadku, w którym 49-letni kierowca Hyundaia stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, uderzył w barierę i drzewo, a następnie zjechał ze skarpy gdzie dachował. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

KPP Ustrzyki Dolne

W Hoszowie, w powiecie bieszczadzkim, intensywne opady deszczu przyczyniły się do tragicznego zdarzenia. 71-letni kierowca osobowego mitsubishi, jadąc lokalną drogą próbował przejechać przez bród aby dostać się na drugą stronę potoku. Mitsubishi, którym podróżował 71-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, zostało porwane przez nurt rzeczny.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło także w nocy z poniedziałku na wtorek (2 lipca) po godzinie 3:00 w miejscowości Turbia w powiecie stalowowolskim wybuchł pożar domu, w którym zginął 20-letni mężczyzna, a 54-latek został hospitalizowany z poparzeniami. W domu przebywało łącznie pięć osób.

We wszystkich przypadkach policja prowadzi dochodzenia mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.