We wtorek, 2 lipca, około godziny 14:10 w miejscowości Jabłonica Ruska w powiecie brzozowskim doszło do poważnego wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Opel, którym podróżowało pięciu mężczyzn, zjechał z drogi i dachował.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 64-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi uderzając bokiem pojazdu w wystający pień drzewa, a następnie samochód dachował - informuje asp. Tomasz Hałka, rzecznik prasowy brzozowskich policjantów.

Wypadek w Jabłonicy Ruskiej

W wyniku zdarzenia ucierpiało pięciu mężczyzn w wieku od 35 do 76 lat. Cztery osoby, w tym kierowca, doznały poważnych obrażeń i zostały przetransportowane do szpitala. Stan jednego z pasażerów określono jako ciężki - został on przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Piąty uczestnik wypadku został opatrzony przez ratowników medycznych na miejscu zdarzenia.

Wypadek w Jabłonicy Ruskiej

Nawierzchnia drogi była mokra z uwagi na opady atmosferyczne. To mogło przyczynić się do utraty kontroli nad pojazdem przez kierowcę.

- Obecnie policjanci będą wykonywać oględziny, które pozwolą na ustalenie dokładnej przyczyny zdarzenia - informuje rzecznik brzozowskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.