W nocy z piątku na sobotę (5-6 lipca) kierowcy w Krośnie napotkają znaczące utrudnienia w ruchu. Rondo Solidarności, kluczowe skrzyżowanie w mieście, zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu.
Jak poinformował Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krosna, zamknięcie obejmie rondo - skrzyżowanie ulic Piłsudskiego, Legionów, Podwale i Okrzei.

Utrudnienia rozpoczną się w piątek o godzinie 18:00 i potrwają do soboty do godziny 5:00 rano.

Powodem zamknięcia jest planowane wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni. To kolejny etap prac modernizacyjnych prowadzonych w tym miejscu. Warto przypomnieć, że podobne utrudnienia miały miejsce z 12 na 13 czerwca.


Urzędnicy zastrzegają, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin zamknięcia ronda może ulec zmianie. Kierowcy powinni być przygotowani na możliwe opóźnienia i rozważyć alternatywne trasy przejazdu.


~BL

09-07-2024 08:30 1 0

Na pewno krawężniki/separatory są zbyt niskie i przebudowa trwała zbyt długo bo firma pracowała tam zawrotne 7h dziennie.
Odpowiedz

~BL

07-07-2024 11:29 1 0

Jest pięknie tylko te krawężniki/separatory są stanowczo za niskie bo da się po nich przejechać.
Odpowiedz

~Coo

05-07-2024 14:05 4 4

Po co to było ruszać?
Teraz z rynku i podwala wjechać jeszcze gorzej.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.