Sprawa jest bardzo mocno podejrzana. Cezary Żak wpada w prawdziwe opały. Przyłapany na gorącym uczynku musi tak zwieść wszystkich domowników; Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę Rafała Królikowskiegi i Leszka Lichotę, by ci uwierzyli mu, że choć przebywa w obcym domu, wcale nie jest złodziejem.
Trudne zadanie? To się dopiero okaże. Zwłaszcza, że przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców.

Złodziej z fantazją - psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. A całe to zamieszanie ma na dodatek wielce nieprzewidywalne zakończenie. Tak z grubsza da się określić punkt wyjścia historii, którą opowiada Eric Chappell w sztuce "Złodziej". Autor ten zaliczany jest do grona najlepszych angielskich pisarzy komediowych. Powodzeniem cieszą się nie tylko jego sztuki teatralne. ale także scenariusze filmów i seriali. Sztuka "Złodziej" tak przypadła do gustu Cezaremu Żakowi, że nie mógł sobie i przy okazji widzom odmówić wyreżyserowania jej i zagrania tytułowej roli. Czy dorównał, w głównej roli złodzieja Spriggsa legendzie polskiej sceny - Janowi Kobuszewskiemu (rola Spriggsa 2001 r)?

Najlepiej przekonać się o tym osobiście, wybierając się na spektakl. Bowiem "Złodziej" to doskonała gra aktorska, wyśmienita zabawa, błyskotliwe żarty przeplatane brawurowymi zwrotami akcji, a na koniec - zaskakujący finał.
Eric Chappell "ZŁODZIEJ"

11 grudnia 2015 r., godz. 17:30 i 20:30
Obsada: Cezary ŻAK, Renata DANCEWICZ, Rafał KRÓLIKOWSKI, Jacek Braciak, Izabela KUNA
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Cezary Żak
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Muzyka: Krzysztof Komeda
Czas trwania: 120 min z przerwą

Bilety w cenie 70 zł, 80 zł do nabycia w Biurze Turystycznym "Omnibus", ul. Kolejowa 1, 38-400 Krosno
tel. 13 43 610 67
e-mail: biuro@wycieczki-omnibus.pl oraz na portalu kupbilecik.pl

Złodziej Krosno RCKP

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.