Podczas Dni Dukli w sobotę odbyły się wybory małej Miss i Mistera Dni Dukli 2024.
W minioną sobotę, 6 lipca, w ramach tegorocznych Dni Dukli odbył się wyjątkowy konkurs dla najmłodszych mieszkańców.

Konkurs skierowany był do dzieci poniżej 8 roku życia, dając im szansę zaprezentowania się w roli Małej Miss i Mistera Dni Dukli 2024. Młodzi uczestnicy pojawili się na scenie w eleganckich strojach wieczorowych, co dodało wydarzeniu uroczystego charakteru.

Kandydaci mieli okazję wykazać się nie tylko urodą, ale przede wszystkim pewnością siebie i kreatywnością. Każde dziecko przedstawiało się publiczności i opowiadało o sobie, co stanowiło doskonałą okazję do przełamania nieśmiałości i rozwijania umiejętności autoprezentacji.
Jednym z ważnych momentów konkursu był układ taneczny, prowadzony przez profesjonalną animatorkę. Jury oceniało zaangażowanie dzieci oraz ich pomysłowość w interpretacji choreografii.

Organizatorzy zadbali o to, by każde dziecko czuło się docenione - wszystkim uczestnikom wręczono atrakcyjne nagrody. Tytuł małej miss zdobyła Zuzanna Bobula a tytuł małego mistera przypadł Konradowi Frydrych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.