Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu partii napoju piwnego bezalkoholowego ze względu na ryzyko wybuchu butelek.
Główny Inspektorat Sanitarny został poinformowany, że producent, czyli Browar Kormoran Sp. z o.o. wycofuje partię bezalkoholowego napoju piwnego ze względu na ryzyko uszkodzenia (wybuchu) butelek spowodowane prawdopodobnie zbyt dużym wysyceniem produktu dwutlenkiem węgla, mogące doprowadzić do uszkodzenia ciała.


Szczegóły dotyczące produktu:

Nazwa produktu: Kormoran Radler Gorzka Pomarańcza bezalkoholowy napój piwny 500 ml
Data minimalnej trwałości: 22.01.2025
Numer partii: 22.01.2025/A24/3
Producent: Browar Kormoran Sp. z o.o., Al. Gen. Władysława Sikorskiego 2, 10-057 Olsztyn

Browar Kormoran podjął dobrowolną decyzję o wycofaniu z rynku i od konsumentów przedmiotowej partii produktu. Na stronie internetowej firma skierowała komunikat do swoich klientów.
Producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu wycofania. Państwowa Inspekcja Sanitarna współpracuje z producentem oraz monitoruje proces wycofywania.

Zalecenia dla konsumentów:

Nie należy spożywać produktu określonego w komunikacie. Zaleca się ostrożne obchodzenie się z produktem ze względu na ryzyko pękania butelek.
Browar Kormoran poinformował klientów o możliwości zwrotu produktu z tej partii do sklepu, w którym został zakupiony.

~Coo

08-07-2024 20:58 0 6

Nie dość że bezalkoholowe to jeszcze wybuchowe :(
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.