Dziś (9 lipca) przed godziną 10:00, na torze żużlowym w Krośnie doszło do wypadku z udziałem polewaczki. Wypadek miał miejsce podczas przygotowań do treningu żużlowego.
Według wstępnych informacji kierujący polewaczką podczas przygotowywania toru przed treningiem zasłabł za kierownicą, tracąc kontrolę nad pojazdem. W rezultacie polewaczka wjechała w bandę. Natychmiast po zdarzeniu na miejsce wezwano służby ratunkowe. Kierujący pojazdem został przewieziony do szpitala.

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa infrastruktura toru. Poważnie uszkodzona została banda toru żużlowego, dmuchana banda oraz system oświetlenia.

[AKTUALIZACJA]


- Wstępnie ustalono, że 35-letni kierujący ciężarowym renaultem, podczas wykonywania prac technicznych na terenie stadionu żużlowego, uszkodził fragment bandy toru. Prawdopodobną przyczyną kolizji była chwilowa utrata przytomności kierowcy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń - przekazał podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.