Wielkopowierzchniowy sklep Leroy Merlin z materiałami do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów w sobotę 12 grudnia przyjmie pierwszych klientów z Krosna i okolic.
Ekipa sklepu przy ulicy Bieszczadzkiej kończy właśnie towarować sklep o powierzchni prawie 10 tys. m2. - Za nami już bardzo dużo pracy z oznakowaniem sklepu i produktów, prawidłowym ułożeniem towarów, przygotowaniem stref inspiracji i różnych aranżacji. Chcieliśmy przygotować miejsce przyjazne dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, miejsce o którym klienci pomyślą w pierwszej kolejności szukając produktów do domu, ogrodu czy na balkon - dodaje Marta Wiater, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Krośnie.

Na wszystkie osoby odwiedzające nowopowstały sklep czekać będzie szeroka oferta produktowa oraz szereg usług dodatkowych, a w dniu otwarcia moc atrakcyjnych ofert handlowych. Dodatkowo, każdy klient, który dokona zakupu w sklepie pomiędzy 12 a 20 grudnia będzie mógł zagłosować na najładniejszą bombkę choinkową wykonaną przez dzieci z lokalnych przedszkoli, które zgłosiły się do konkursu realizowanego przez pracowników Leroy Merlin Krosno "Bombka choinkowa". - Poprzez zabawę dekorowania styropianowych bombek przez przedszkolaków, chcemy w przyjemny sposób uczyć najmłodszych mieszkańców naszej okolicy podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz ogólnego dobra, jakim w tym przypadku jest przedszkole, bo nagroda trafia dla całego przedszkola. Do konkursu zgłosiło się aż 25 przedszkoli - komentuje Marlena Skotniczny, Kierownik Działu Relacji z Leroy Merlin Krosno. A jest o co walczyć - autorzy zwycięskich prac otrzymają karty podarunkowe do wykorzystania na rzecz przedszkola o wartości:

za I miejsce 1000 zł
za II miejsce 750 zł
za III miejsce 500 zł

Sklep Leroy Merlin w Krośnie

Sklep w Krośnie będzie 49 sklepem wielkopowierzchniowym Leroy Merlin w Polsce. Każdy nasz kolejny sklep jest coraz lepiej dopasowany do wciąż ewoluujących potrzeb i wzrastających oczekiwań klientów. Sklep w Krośnie pozytywnie zaskoczy nowym układem działów, ulepszonymi wizualizacjami wielu grup produktowych, aranżacjami, materiałami edukacyjnymi i ułatwiającymi dokonywanie wyboru produktów czy strefą szkoleniową dla klientów - dodaje Marta Wiater. Na klientów prócz ponad 35 tys. produktów czekać będą punkty projektowania wnętrz oraz nawadniania ogrodów, usługi szycia dekoracji okiennych czy chociażby usługi docinania np. drzwi i blatów czy wycinania otworów w zlewozmywakach, płytach i blatach.

Serdecznie zapraszamy do sklepu wszystkich mieszkańców Krosna i okolic już 12 grudnia - sezonowa oferta świąteczna, oferta stała i możliwość tworzenia zamówień indywidualnych z pewnością zadowoli wszystkich klientów.

Sprawdź promocje gazetkowe na otwarcie sklepu: Leroy Merlin Krosno gazetka