W najbliższą sobotę 16 stycznia o godz. 10:30 rusza pierwszy wykład rozpoczynający Akademię "Zróbmy To Razem" w Leroy Merlin Krosno. Jest to adresowany do klientów cykl wykładów, łączących wiedzę teoretyczną z praktycznymi wskazówkami.
Leroy Merlin w Krośnie posiada specjalną przestrzeń przeznaczoną na warsztat, w której odbywać się będą wszystkie spotykania w ramach Akademii "Zróbmy to Razem". - Bardzo cieszymy się z otwarcia strefy warsztatowej dla naszych klientów. Zależny nam na udziale w życiu lokalnej społeczności - chcemy razem z nią działać na rzecz naszego otoczenia oraz dla niej dzielić się wiedzą i umiejętnościami - mówi Marlena Skotniczny, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Merlin w Krośnie.

Pierwsze zajęcia zostaną poświęcone tematowi modnych tapet patchworkowych. O tym ja je zaprojektować i wykonać opowie dekoratorka wnętrz Renata Wronowska.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy w sklepowym Punkcie Informacyjnym lub pod numerem telefonu: 13 437 78 00.

Serdecznie zapraszamy!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.