Policjanci zatrzymali mieszkańca Rymanowa, który podczas sprzeczki ugodził nożem w plecy 28-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a 20-latek, który go zaatakował najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
W sobotę po godz. 23 policjanci z Komisariatu Policji z Rymanowa zostali wezwani na ul. Piekarską, gdzie doszło do ugodzenia nożem młodego mężczyzny. Na miejscu zastali personel medyczny udzielający pomocy poszkodowanemu.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że ranny 28-latek wraz ze znajomymi przebywał w barze. Pomiędzy nim, a innym mężczyzną doszło do sprzeczki. Opuścili oni bar i zaczęli się przepychać na ulicy. Podczas szarpaniny awanturnik wyciągnął z kieszeni nóż i zadał 28-latkowi cios w plecy.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Po jakimś czasie patrol policyjny zauważył podejrzanego mężczyznę na ul. Rynek w Rymanowie. Ten widząc radiowóz zaczął uciekać, funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali nożownika.

Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Rymanowa. Przyznał się do zranienia 28-latka. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i wczoraj Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.