Krośnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzna, którzy włamali się do budynku mieszkalnego w Miejscu Piastowym.
O włamaniu do domu powiadomili policję czujni sąsiedzi.

W niedzielę 6 marca około godziny 23. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krośnie został powiadomiony o tym, że na teren jednej z posesji w Miejscu Piastowym wtargnęły dwie osoby. Sąsiedzi wiedząc, że w domu obok nikt nie mieszka, stwierdzili że doszło do włamania i powiadomili policję. Wezwani na miejsce policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas sprawdzenia pomieszczeń budynku zauważyli dwóch mężczyzn, którzy próbowali się oddalić. Policjanci zatrzymali mężczyzn, którymi okazali się: się 30-letni mieszkaniec województwa podlaskiego i 19-letni mieszkaniec Krosna.

Podczas przeszukania zatrzymanych policjanci ujawnili przy krośnianinie nóż, czarną kominiarkę i czarną rękawiczkę. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni przedostali się do środka budynku mieszkalnego i usiłowali ukraść laptop, który porzucili podczas próby ucieczki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.