Hotel Nafta Krosno został ponownie doceniony przez ekspertów. Tym razem 4 marca br. podczas uroczystej Gali "Liderzy Regionu" w Rzeszowie, Hotel Nafta Krosno otrzymał statuetkę dla najlepszego hotelu na Podkarpaciu w kategorii - Inwestycje i Usługi Hotelarskie.
Plebiscyt oraz uroczystą galę, podczas której wręczono wyróżnienia zorganizowała gazeta "Nowiny".

Na gali uhonorowano wyróżniające się firmy i instytucje w województwie podkarpackim, które przyczyniają się znacząco do rozwoju Regionu Podkarpackiego i z których wszyscy mieszkańcy Podkarpacia mogą być dumni.

Jury konkursowe w uzasadnieniu nagrody podkreśliło nie tylko wpływ Hotelu Nafta Krosno
na budowanie i podnoszenie jakości usług hotelarskich na Podkarpaciu, ale również zwrócono uwagę na bogate zaplecze konferencyjno-biznesowe funkcjonujące w Hotelu.

Hotel Nafta Krosno

Podkreślono również fakt, że Hotel przez cały czas od momentu przejęcia przez spółkę Investimus poddawany jest cyklicznym zmianom. Zmiany jakie przechodzi są wielopłaszczyznowe. Podejmowane działania mają na celu głównie podniesienie jakości usług oferowanych przez Hotel oraz rozbudowanie jego oferty.
Hotel cały czas poddawany jest zmianom wizualnym. Oddano już do użytku nową piękną restaurację - Naftaya, która przez wielu uważana jest za jedną z najelegantszych w regionie, a aktualnie trwają prace przy stworzeniu nowej aranżacji holu recepcyjnego. W sąsiedztwie recepcji planowany jest lobby bar, czyli miejsce gdzie każdy będzie mógł usiąść i spokojnie napić się kawy, czekolady, drinka czy spróbować pysznego deseru lub ciastka.

Wszystko te działania zostały docenione przez organizatorów plebiscytu.

Statuetkę dla Hotelu Nafta Krosno odebrał osobiście Dyrektor Hotelu - Przemysław Husar.

Hotel Nafta Krosno - Liderem Regionu - Brzmi bardzo dumnie ale jednocześnie bardzo zobowiązująco. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny to co robimy zostało pozytywnie ocenione przez ekspertów. Takie wyróżnienia dodają nam dodatkowych sił i energii do dalszej pracy. Nie mniej jednak jest to również ogromne wyzwanie dla hotelu i całej załogi - mówi Dyrektor Hotelu Przemysław Husar

Cały czas staramy się aby hotel był wizytówką miasta i zapewniał dobry komfort wypoczynku dla tych którzy do Krosna przyjeżdżają. Staramy się aby był on również otwarty dla mieszkańców miasta
i całego regionu. Dlatego też organizujemy w Hotelu cykliczne wydarzenia kulturalne dla mieszkańców. W najbliższym czasie w hotelu wystąpi Anna Wyszkoni z okazji jej jubileuszu dwudziestolecia pracy artystycznej - dodaje dyrektor.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki oraz Starosta Rzeszowski.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.