Policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu ustalają kto kierował Oplem, który w sobotę dachował w Bratkówce. Wszyscy w aucie byli pijani.
Do zdarzenia doszło w ostatnią sobotę w miejscowości Bratkówka. Opel astra którym podróżowało trzech mężczyzn uderzył w betonowy przepust, następnie w ogrodzenie i zakończył swoją jazdę na dachu. Dwóch z trzech mężczyzn podróżujących samochodem oddaliło się z miejsca wypadku zostawiając swojego towarzysza uwięzionego we wraku pojazdu. Uwolnili go dopiero strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że podróżujący samochodem byli pijani. Pierwszy z mężczyzn - 30-latek miał 1,87 promila alkoholu we krwi, drugi z mężczyzn 30-latek miał 2,86 promila alkoholu we krwi a 19-latek 1,97 promila alkoholu we krwi.

- Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Jedliczu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia, który z mężczyzn kierował pojazdem w chwili zdarzenia - informuje Klaudyna Konarzewska z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.