Jedlicze. Trzech młodych mężczyzn trafiło do szpitala po tym, jak samochód osobowy, którym podróżowali, uderzył w drzewo.
Do wypadku doszło dziś (10.07) kilkanaście minut po północy na ulicy Dubisa w Jedliczu, na wysokości przykościelnego parkingu.

Młody mężczyzna kierujący Hondą Civic, jadąc ulicą Dubisa w kierunku rynku, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie na chodnik. Nisko zawieszony samochód uderzył w krawężnik, został wybity w powietrze i tyłem uderzył w przydrożne drzewo. Po drodze "skosił" jeszcze dwa znaki drogowe.Samochodem oprócz kierowcy podróżowało jeszcze trzech pasażerów. Wskutek uderzenia jeden z nich został uwięziony w pojeździe i aby go wydostać niezbędna była pomoc strażaków.

Ostatecznie kierowca i dwóch pasażerów Hondy zostało przewiezionych do krośnieńskiego szpitala. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.