W Moderówce zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen vento i volkswagen passat. Po zderzeniu vento dachował w przydrożnym rowie.
Przed godz. 11:00 w Moderówce na wysokości stacji paliw Orlen doszło do zderzenia dwóch volkswagenów - vento i passat. Oba samochody jechały w kierunku Jasła.

Wg relacji kierującego passatem w momencie kiedy skręcał on w prawo do warsztatu samochodowego w jego prawy bok uderzył volkswagen vento po czym wjechał na bariery odgradzające jezdnię od głębokiego rowu. Vento zostało wybite w powietrze, spadając uderzyło przodem w rów aby ostatecznie zatrzymać się na dachu.

Jeszcze przed przybyciem strażaków kierujący vento opuścił pojazd, trafił pod opieką przybyłej na miejsce załogi karetki pogotowia ratunkowego i został przewieziony do szpitala. Swój manewr tłumaczył tym, że widział włączony lewy kierunkowskaz w passacie i w momencie kiedy chciał go wyprzedzić kierujący passatem skręcił w prawo.

Dokładnie okoliczności zdarzenia, w tym sprawcę będą ustalać policjanci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.