42-latek z gminy Chorkówka nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, spowodował kolizję, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie..
W niedzielne popołudnie policjanci wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy kontrolowali prędkość w miejscowości Rogi. Około godz. 14.30 podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, który renaultem laguną przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Kierujący nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze podjęli pościg.

Mężczyzna pędził samochodem wyprzedzając inne pojazdy, nie zważał na podwójną linię ciągłą, znaki zakazu wyprzedzania oraz przejścia dla pieszych. Na skrzyżowanie o ruchu okrężnym wjechał pod prąd, nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Na ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie uderzył w przydrożną latarnię. Policjanci zatrzymali pirata drogowego.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 42-letni mieszkaniec gminy Chorkówka. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.