Brązowy medal Ewy Janocha podczas Międzynarodowych zawodów "Lajkonika".
24 września w Krakowie na stadionie Płaszowianki odbyły się Zawody Łucznicze; Międzynarodowe zawody "Lajkonika" dla dzieci i młodzików, oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach wystartowało 98 młodzików oraz 107 dzieci z klubów Polski, Ukrainy i Czech.

W kategorii Młodzik wzięła udział Ewa Janocha uczennica drugiej klasy Gimnazjum Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie należąca do Łuczniczego Klubu Sportowego "Sagit" Humniska.
Ewa w Krakowie spisała się świetnie. W turnieju "Lajkonika" zdobyła brązowy medal, a w rozgrywanych równolegle Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal.

Gratulujemy i Życzymy dalszych sukcesów!