15 października w Zakopanem odbył się XX Międzynarodowym Turnieju Judo zorganizowany przez Zakopiański Klub Judo "Yamabushi". Turniej był rozgrywany na matach - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, w którym udział wzięło około 350 zawodników z Polski, Czech i Słowacji.
Klub UKS 15 Krosno reprezentowało 8 zawodników wraz z trenerem Mirosławem Nowickim i rodzicami. Zawodnicy: Joanna Bednarz, Anna Bednarz, Aleksander Findysz, Nikodem Kubal, Mateusz Gromek, Miłosz Zajdel, Adam Wojtyczek, Filip Bęben.

Walki stały na wysokim poziomie i dostarczały sporo emocji.

Anna Bednarz po znakomitych walkach pokonując między innymi zawodniczkę z Czarnych Bytom wygrała swoją kategorię i stanęła na najwyższym stopniu podium .
Joanna Bednarz miała mniej szczęścia i zajęła 3 miejsce w swojej kategorii.

UKS Krosno Zakopane

Chłopcy w swoich kategoriach mieli bardzo mocnych i doświadczonych zawodników, po bardzo ciężkich walkach zajęli miejsca poza podium.