Sezon imprez plenerowych w Gminnym Ośrodku Kultury w tym roku dobiegł końca, obecnie działalność artystyczna przeniesiona została do sali widowiskowej, gdzie w okresie jesienno – zimowym nie zabraknie imprez o charakterze świątecznym, różnorodnych festiwali czy przeglądów.
Jednym z nich był XXIV Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych „MINI – ART”, który odbył się 16 listopada br. Na scenie prezentowało się 150 uczestników, którzy mieli możliwość wzajemnej konfrontacji, oraz wymiany doświadczeń.Przegląd ten miał charakter konkursu, w związku z tym wszystkie prezentacje były oceniane przez Radę Artystyczną, która w składzie: przew. Janusz Węgrzyn, członkowie: Małgorzata Machnik, Andrzej Trusz po wysłuchaniu i obejrzeniu:

1 grupy muzycznej postanowiła przyznać:
- nagrodę główną w kat.pow.14 l dla zespołu SONG z Publicznego Gimnazjum w Krościenku Wyżnym3 zespołów teatralnych
- nagrodę główną w kat.pow.14 l dla Szkolnego Teatru Lalki i Aktora z Zespołu Szkół w Turzym Polu za spektakl pt:” O żeglarzach Dżamblach opowieść nowa”
- wyróżnienie w kat.pow.14 l dla grupy teatralnej z Publicznego Gimnazjum w Krościenku Wyżnym za spektakl pt: „ Szekspir na wesoło”8 zespołów tanecznych
- nagroda główna w kat.7-14 l dla zespołu KLEKS IV z RCKP z Krosna
- wyróżnienie w kat. 7-14 l dla zespołu Mażoretki Sunshine Junior z GOK w Besku
- wyróżnienie w kat. 7-14 l dla zespołu Mini Impuls z GOK w Sanoku
- nagroda główna w kat.pow.14 l dla zespołu Impuls z GOK w Sanoku
- wyróżnienie dla zespołu Wrocaderki z SP Wrocanka -najlepszego zespołu z terenu gminy Miejsce PiastoweZwycięzcom z rąk dyrektora GOK Janusza Węgrzyna zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody.Impreza przebiegała w bardzo miłej atmosferze, przy aplauzie ze strony publiczności. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok, tym bardziej że organizatorzy już planują kolejną jubileuszową XXV edycję imprezy.