24 listopada, o godz. 08:00 zaplanowano re-otwarcie sklepu sieci Lidl przy ulicy Lwowskiej w Krośnie. Z okazji otwarcia będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna.
Na najbliższy czwartek 24 listopada zaplanowane jest otwarcie po ponad półrocznej przerwie i przebudowie sklepu sieci Lidl w Krośnie przy ul. Lwowskiej.

Sklep zamknięty został 16 maja br. Obiekt ogrodzono, a na teren budowy wjechał ciężki sprzęt i zrównał z ziemią budynek. Po nieco ponad 6 miesiącach sklep zaprasza do nowego, ulepszonego wnętrza. Na klientów będzie czekać wiele promocji i okazji cenowych - dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach. Zorganizowane zostaną także animacje i zabawy dla dzieci oraz konkursy dla wszystkich klientów.

Dodatkowo na tych, którzy odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czekać będzie aromatyczna kawa, smaczne croissanty, kiełbaski z grilla oraz pokazy kulinarne.

Z okazji otwarcia będzie obowiązywać również specjalna gazetka promocyjna:Sklep sieci Lidl ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1400 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 28 osób.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 21:00, a w niedzielę od 09:00 do 18:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów przygotowano ok. 90 miejsc parkingowych.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.