11-letnia uczennica Szkoły Podstawowej w Iwoniczu wyskoczyła z okna toalety na 1 piętrze.
Dramatyczne okoliczności wypadku jaki zdarzył się we wtorek 29 listopada około godz. 10:40 na terenie Szkoły Podstawowej im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu z udziałem 11-letniej uczennicy tej szkoły.

11-letnia uczennica szkoły podstawowej została zauważona przez nauczycieli gdy z widocznymi obrażeniami twarzy wchodzi do szkoły. O zdarzeniu została powiadomiona dyrekcja szkoły, rodzice dziewczynki, pogotowie ratunkowe a także policja. - Wg wstępnych ustaleń dziewczynka na przerwie między zajęciami szkolnymi wybiegając z budynku szkoły bocznym wyjściem miała przewrócić się na schodach - informuje asp. Paweł Buczyński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Nikt jednak nie widział aby dziewczynka opuszczała teren szkoły ponieważ w tym czasie na korytarzu był pełniony dyżur przez nauczycieli.

- Po wnikliwej analizie monitoringu szkolnego okazało się, że dziewczynka odniosła obrażenia w wyniku skoku z okna toalety na 1 piętrze budynku. Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy - dodaje asp. Paweł Buczyński.

W dniu dzisiejszym do Prokuratury Rejonowej w Krośnie wpłynęły materiały dotyczące tego zdarzenia. Po zapoznaniu się z nimi prokurator podejmie dalsze decyzje.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.