Kilkaset osób uczestniczyło w pogrzebie Edwarda Nowaka. 61-letni samorządowiec zmarł w poniedziałek po długiej i ciężkiej chorobie. Spoczął na cmentarzu w Jaszczwi.
Rodzina, przyjaciele, współpracownicy, delegacje wielu samorządów, poczty sztandarowe, przedstawiciele służb mundurowych i różnego rodzaju instytucji uczestniczyło w dzisiejszym pogrzebie Edwarda Nowaka.

W ostatniej drodze towarzyszyło mu kilkuset żałobników. Urna z prochami spoczęła na niewielkim cmentarzu w Jaszczwi. - Był Człowiekiem skromnym i życzliwym, kochał ludzi. Będzie nam brakowało Jego energii, zaradności i kompetencji oraz otwartości na nowe wyzwania - Rada i Zarząd oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Krośnie.

Pogrzeb Edwarda Nowaka

Edward Nowak był związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu Krośnieńskiego, był dyrektorem krośnieńskiego oddziału banku PKO BP i Prezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Jedliczu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.