Siostry Kamila i Klaudia Cichoń zajęły odpowiednio 9 i 10 podczas seniorskich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Kościelisku-Kirach.
W Kościelisku-Kirach (27-29.12.2016) odbyły się seniorskie Mistrzostwa Polski.

W biegu sprinterskim z dobrej strony zaprezentowały się biathlonistki IKN Górnik Iwonicz-Zdrój. Siostry Kamila i Klaudia Cichoń, które są jeszcze juniorkami zajęły odpowiednio 9 i 10 miejsce na 7,5 km przegrywając tylko z zawodniczkami kadry A i B.

Mistrzynią Polski została Monika Hojnisz (AZS AWF Katowice), srebrny medal dla Anny Mąki (BKS WP-Kościelisko), a "brąz" wywalczyła Krystyna Guzik (AZS AWF Katowice).

Na tych mistrzostwach rozegrano również sztafety mieszane, gdzie drużyna IKN Górnik Iwonicz-Zdrój biegnąca w składzie: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń, Michał Szwast i Michał Krzanowski zajęła 5 miejsce. Mistrzami Polski została ekipa BKS WP-Kościelisko.