9 i 10 stycznia rozegrana została II kolejka Krosball Masters. Prezentujemy wyniki spotkań.
  
Szarotka Nowosielce - Polonia Kopytowa 0:4
17',38',39' Dziadosz Jakub, 32' Kurdziel Maciej
Polonia Kopytowa po zeszłotygodniowej porażce podeszła do meczu bardzo skoncentrowana. Świetną partię rozegrał Kuba Dziadosz, który świetnie dyrygował kolegami z drużyny, a przy tym swoimi indywidualnymi akcjami zapewnił wysoką wygraną. Wpradwdzie Szarotka momentami prowadziła wyrównany bój i stwarzała okazje bramkowe, lecz zawodnikom z Nowosielec brakowało skuteczności, a przy tym trafili na dobrze dysponowanego Przemka Gierlickiego, który popisał sie kilkoma swietnymi interwencjami.

Zorza Łęki Dukielskie - Start Rymanów 4:3
7' Wilk Arkadiusz, 9',14',33' Ryczak Kacper, - 27',30' Kasperkowicz Tomasz, 32' Nikody Rafał
Bardzo ciekawe pojedynek stworzyły obie ekipy. Zorza nie przestraszyła się mocnego rywala i bez respektu podeszła do meczu. W początkowej fazie gry, Arek Wilk dał prowadzenie dobijając piłke odbitą przez bramkarza. Później Kacper Ryczak wykończył kontratak, a następnie z rzutu wolnego wyprowadził drużynę z Łęk Dukielskich na 3:0. Start po przerwie wziął się mocno do roboty i w kilka minut odrobił straty, po dwóch bramkach Tomka Kasperkowicza i jednej Rafał Nikodego. Ostatnie słowo należało jednak do piłkarzy Zorzy. Najlepszy na placu Kacper Ryczak skutecznym strzałem zapewnił zespołowi komplet punktów, a sam skompletował hat-tricka. Żółta kartka: Meier MaciejGKS Zamczysko Odrzykoń - Jasiołka Jaśliska 4:1
13' Nowak Sebastian, 35' Urbanek Mateusz, 40' Zagórski Wojciech, 48' Guzik Marcin - 45' Biłas Jerzy
Zamczysko od początku spotkania narzuciło swój styl i konsekwentnie go realizowało. Jasiołka próbowała wszelkimi sposobami się odgryzać, lecz bardzo pewnie w bramce radził sobie Tomek Kowalik. Wprawdzie raz udało się go pokonać, po rzucie rożnym głowę do piłki dobrze przyłożył Jerzy Biłas i zdobył honorową bramkę. Dla drużyny z Odrzykonia pierwszą bramkę zdobył Sebastian Nowak, poprawił Mateusz Urbanek, a trzecią bramkę po przechwycie i kontrataku pewnie wykończył Wojtek Zagórski. Wynik spotkania ustalił Marcin Guzik, który wprawdzie przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, ale przytomnie zachował sie przy dobitce i głową umieścił piłkę w bramce.

WIDEO

Domix Brzozów - Iwonka Iwonicz 3:6
27' Bednarczyk Maciej, 35' Wojtowicz Grzegorz, 41' Wojtal Paweł - 1' Wąchała Damian, 5',33',40' Zima Jakub, 12' Balasa Mateusz, 49' Bączek Oskar
Iwonka Iwonicz bardzo dobrze rozpoczęła mecz, bo już w pierwszej akcji meczu strzeliła bramkę, dzięki sprytnemu uderzeniu Damiana Wąchały. Dobrą formę sprzed tygodnia podtrzymał Kuba Zima, który ustrzelił hat-tricka i po dwóch meczach ma już 7 bramek na swoim koncie. Bramki na swoim koncie mają również Mateusz Balasa i Oskar Bączek, który pięknym rajdem ustalił wynik spotkania. Domix tak jak przed tygodniem zaczął strzelać dopiero po przerwie. Najpierw pięknym strzałem w okienko popisał się Maciek Bednarczyk, później na indywidualną akcję zdecydował się Grzegorz Wojtowicz, a trzecią bramkę dla drużyny z Brzozowa strzelił Paweł Wojtal, który wykorzystał świetne podanie kolegi. Iwonka po raz drugi wygrała w identycznym rozmiarze 6:3 i jest na czele Krosball Masters.

Sędziowali: Pelczarski, Kozner, Gancarz

Więcej zdjęć: http://www.halakrosno.pl/pl/krosball_masters_8_1_multimedia

Krosball Masters

III kolejka zostanie 16 i 17 stycznia:
16.01.17 godz. 20:15 Iwonka Iwonicz - Zorza Łęki Dukielskie
16.01.17 godz. 21:15 Jasiołka Jaśliska - Domix Brzozów
17.01.17 godz. 19:15 Polonia Kopytowa - GKS Zamczysko Odrzykoń
17.01.17 godz. 20:15 Start Rymanów - Szarotka Nowosielce

Zapraszamy do kibicowania.