W dniu 20 stycznia br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, przy ul. Legionów odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Piotra Babinetza.
Tym razem do rywalizacji stanęły drużyny z rocznika 2008 i młodsi. Po blisko 3-godzinnych zmaganiach najlepsi okazali się młodzi adepci Akademii Piłkarskiej "Beniaminek" Krosno, którzy zwyciężyli we wszystkich meczach. Drugie miejsce zajęła Krośnieńska Akademia Piłkarska "Bardomed", natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się "Koniczynka" Krosno.

Beniaminek Krosno z Pucharem Posła Piotra Babinetza

Królem strzelców turnieju (po dogrywce) został Patryk Kubit z Koniczynki - zdobywca 5 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Fijałkiewicza z Olympic2014. W trakcie zawodów przeprowadzono quiz piłkarski, w którym najlepszy okazał się Jakub Borowski z Beniaminka. Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary i dyplomy, pozostałe dyplomy. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal, które wręczał Poseł na Sejm Piotr Babinetz.

Turniej sędziowali: Stanisław Jagieła i Stanisław Liwosz, nad zdrowiem zawodników czuwał Michał Skrzypczyk. Turniej przygotowali i prowadzili: Roman Żdan i Marcin Józefowicz.