W środę 15 lutego policjanci skontrolowali 1491 kierowców, wszyscy byli trzeźwi. Zatrzymano jednak 2 kierowców, jeden z nich nie miał uprawnień, drugi miał zatrzymane uprawnienia.
  
Dzisiaj (15.02) podczas działań pod nazwą "Trzeźwy poranek" policjanci na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego kontrolowali trzeźwość kierowców.

Funkcjonariusze przebadali stan trzeźwości 1491 kierujących, wszyscy byli trzeźwi. Ujawnili jednak dwóch kierowców którzy nie powinni siedzieć za kierowca, jeden z nich nie posiadał uprawnień, drugi miał zatrzymane prawo jazdy.

W Równem zatrzymano kierującego oplem 23-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
W Korczynie zatrzymano 50-latka z powiatu krośnieńskiego kierującego renault. Pasażerką samochodu była jego właścicielka. Jak się okazało w styczniu br. mężczyzna stracił prawo jazdy w związku z kierowaniem w stanie nietrzeźwości. Policjanci skierowali wniosek do Sądu Rejonowego w Krośnie celem orzeczenia zakazu prowadzenia przez tego mężczyznę pojazdów mechanicznych jak również zastosowali wniosek o ukaranie właścicielki pojazdu za udostępnienie auta osobie nieposiadającej uprawnień do kierowania pojazdami.