Już w najbliższą sobotę 11 marca o godzinie 08:00 przy ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie otwarty zostanie nowy pawilon handlowy Merkury Market. Nowy sklep zlokalizowany jest nieopodal powstającego centrum handlowego VIVO! Krosno.
Będzie to 18 z kolei sklep sieci Merkury Market w Polsce i nowa lokalizacja w Krośnie. Posiada prawie 9 tys m² powierzchni handlowej, gdzie 7,7 tys m² to pawilon główny, a pozostałą część stanowi Centrum Ogrodnicze. W chwili obecnej trwają już tylko ostatnie prace wykończeniowe związane z wyposażeniem i przygotowaniem do wielkiego otwarcia pawilonu, którego budowę rozpoczęto w połowie 2016 roku.

Na tle silnej konkurencji, sklep ma wyróżniać się niskimi cenami i różnorodnym asortymentem. Klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty działów takich jak płytki, panele, drzwi, lampy, artykuły dekoracyjne, meble łazienkowe, artykuły gospodarstwa domowego, chemia i materiały budowlane, firany, dywany, pościel, ceramika, baterie łazienkowe oraz elektryka. Ponad 4 tys m² powierzchni sklepu zajmuje rozbudowany dział mebli oferujący meble twarde i tapicerowane.

Merkury Market Krosno

Przy nowym pawilonie utworzono wspomniane już wcześniej duże Centrum Ogrodnicze, którego ogromny wybór produktów pozwoli zadbać o każdy ogród. Nad pawilonem ogrodniczym znajduje się biurowiec stanowiący siedzibę centrali administracyjnej całej sieci Merkury Market.

Obecnie funkcjonujący pawilon przy ul. Czajkowskiego zaprasza do skorzystania z totalnej likwidacji ekspozycji. Wkrótce planowany jest jego gruntowny remont, po którym jego działalność będzie kontynuowana.

Zobacz promocje na otwarcie: Merkury Market Krosno ul. Bieszczadzka