Pięć medali dla juniorek IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zdobytych na Mistrzostwach Polski w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach.
W dniach od 9 do 14 marca odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów. Z dorobkiem 4 srebrnych i 1 brązowego medalu wróciły biathlonistki IKN Górnik Iwonicz-Zdrój z Mistrzostw Polski juniorów - Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach. W pierwszym dniu rywalizacji juniorek w biegach indywidualnych na podium stanęły siostry bliźniaczki Kamila i Klaudia Cichoń, które zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce.

Drugi dzień zmagań w biegach sprinterskich to drugi srebrny medal dla Kamili Cichoń, jej siostra Klaudia zostaje sklasyfikowana na 6 pozycji. W gronie juniorów młodszych 7 miejsce zajmuje Michał Szwast.

Kolejny dzień zmagań (biegi pościgowe) to kolejne „srebro” dla Kamili Cichoń. Klaudia awansuje na 5 lokatę, a Michał Szwast zajmuje miejsce 9. W ostatnim dniu rozegrano biegi sztafetowe, w którym drużyna: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń i Julita Zając stanęły na drugim stopniu podium. W punktacji klubowej IKN Górnik Iwonicz-Zdrój sklasyfikowany został na 4 miejscu w kraju.