127 zawodników wzięło udział w Turnieju Karate zorganizowanym w Krośnie.
W dniu 18 marca na hali MOSiR Krosno przy ulicy Legionów został rozegrany Turniej Karate w ramach Podkarpackiej Ligi Karate Dzieci i Młodzieży.

Turniej został zorganizowany przez Klub Sportowy BUDO Krosno przy wsparciu finansowym Miasta Krosna oraz MOSiR Krosno. Podkarpacka Liga Karate jest to cykl zawodów rozgrywanych w miastach województwa podkarpackiego mający na celu propagowanie karate wśród dzieci i młodzieży.

Ideą tego przedsięwzięcia jest danie możliwości startu zawodnikom z małym stażem treningowym i wzbudzenia w nich ducha rywalizacji poprzez współzawodnictwo na poziomie odpowiednim do ich stopnia wyszkolenia. Zgromadził on 127 zawodników: w kumite - 92, oraz kata - 87 z Brzozowa, Dębicy, Kolbuszowej, Krosna, Łańcuta, Mielca, Pustkowa, Ropczyc, Sokołowa i Rzeszowa. Sędzią głównym zawodów był sensei Roman Jemioło, sędzią technicznym sensei Krzysztof Jakubowicz.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.