Impreza dla amatorów sportów samochodowych KJS "Rymanowskie Wiatraki" odbyła się w niedzielę 26 marca.
Pierwsza w sezonie impreza dla amatorów sportów samochodowych KJS "Rymanowskie Wiatraki" rozpoczęła się w wiosenny niedzielny poranek. Poprzedziła ją noc krótsza o godzinę. Pomimo tego, chociaż niektórzy zaspali, odbiór administracyjny i badanie kontrolne pojazdów pozytywnie przeszli wszyscy.

rymanowskie wiatraki

Co prawda dzień nie rozpieszczał temperaturą, lecz atmosfera rywalizacji rozgrzewała kibiców i uczestników. Ci drudzy rywalizowali ze sobą na nowych szutrowych trasach w malowniczej scenerii wiatraków. Dodatkowym bodźcem do działania, oprócz chęci zwycięstwa, była możliwość pokazania się z jak najlepszej strony przed widzami, licznie pojawiających się na trasach KJS'u. Ze względu na zróżnicowane możliwości samochodów jakimi poruszali się uczestnicy, zostali oni podzieleni na klasy. Tak też na koniec zostali sklasyfikowani.

Klasa Gość:
1. Maciej Hawro i Rafał Dziura
2. Gabriel Kubit i Szymon Jakieła
3. Marcin Wilusz i Martyna Chudzicka

Klasa 4
1. Tomasz Węgrzyn i Adrian Król
2. Krzysztof Kołodziej i Tomasz Łupiński
3. Adam Radwański i Adam Niepołomski

Klasa 3
1. Marat Achinov i Zaur Dudiev
2. Grzegorz Olszewski i Łukasz Patla
3. Grzegorz Ważny i Mateusz Czekaj

Klasa 2
1. Olaf Niemiec i Artur Niemiec
2. Grzegorz Gunia i Mirosław Damczyk

Klasa Fiat
1. Jerzy Niemiec i Tomasz Saganowski
2. Andrzej Michałek i Piotr Michałek
3. Ryszard Dunaj i Kinga Dunaj

Kasa 1
1. Patryk Szalacha i Maciej Banaś

Klasyfikacja Generalna
1. Marat Achinov i Zaur Dudiev
2. Tomasz Węgrzyn i Adrian Król
3. Krzysztof Kołodziej i Tomasz Łupiński

rymanowski wiatraki

Trasy KJS'u były bardzo ciekawe i wymagające, niemniej wszyscy startujący dojechali szczęśliwie do mety. Dzięki tym cechom "Rymanowskie Wiatraki" cieszą się teraz pochlebnym opiniami wśród uczestników. Kto nie był i nie widział niech żałuje. Ale ta impreza nie odbyła by się bez sztabu ludzi, którzy poświęcili swoją niedzielę.

Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim władzom gminy, sponsorom, sędziom, ratownikom, Policji i Ochotniczym Strażom Pożarnym, bez których ta impreza nie doszłaby do skutku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.