Podczas dzisiejszych działań "Trzeźwy poranek" policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy wsiedli za kierownicę mimo, że byli nietrzeźwi.
W poniedziałkowe działania "Trzeźwy poranek” zaangażowanych było 18 funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy oraz 8 z podległych jej jednostek. Akcja realizowana była w 11 punktach kontrolnych na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Policjanci skontrolowali trzeźwość 1134 kierujących, pośród których 3 okazało się być w stanie nietrzeźwości.

Przed godziną 07:00, podczas kontroli prowadzonej w Jedliczu, policjanci zatrzymali 33-latka kierującego fiatem. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 0,7 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Jedliczu.

Przed godziną 08:00 dukielscy policjanci, zatrzymali w Dukli kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości 21-latka wykazało w jego organizmie ponad 0,7 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Dukli.

Około godziny 09:00, w Krośnie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 42-latka, który siedział za kierownicą swojego samochodu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie również ponad 0,7 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.