Grono najemców VIVO! Krosno nieustannie się powiększa. Realizujący ten projekt, austriacki inwestor IMMOFINANZ ogłosił nazwy kolejnych czterech marek, które będą dostępne w tym obiekcie handlowym. Są nimi Rossmann, BIG STAR, 4F oraz Telepizza. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.
Największa sieć drogerii w Polsce - Rossmann wynajęła w VIVO! Krosno powierzchnię 450 m kw. Z kolei marka odzieżowa BIG STAR oraz czołowa polska firma produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe 4F, zaprezentują swoje oferty w najnowszym krośnieńskim centrum handlowym na odpowiednio ok. 150 m kw. i 190 m kw.

Międzynarodowa sieć pizzerii Telepizza jest aktualnie dostępna w niespełna 70 miastach w całej Polsce. Krosno dołączy do ich grona, dzięki VIVO!

- Nieustannie negocjujemy warunki w zakresie najmu w VIVO! i finalizujemy kolejne umowy. Jesteśmy raptem nieco ponad pół roku przed planowanym otwarciem centrum handlowego, co można również odczuć po jeszcze większym ożywieniu ze strony potencjalnych najemców, szukających atrakcyjnych dla siebie powierzchni w naszym projekcie - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

vivo Krosno

Krośnieńska inwestycja, jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Dzień otwarty na placu budowy

Chcąc jeszcze bardziej przybliżyć ofertę VIVO! lokalnym najemcom, IMMOFINANZ wraz ze swoim partnerem przy projekcie – Acteeum Group, organizuje dzień otwarty na placu budowy. Odbędzie się on 20 kwietnia, w godzinach od 9tej do 17stej.

- Chcemy w sposób zupełnie niewiążący spotkać się z każdym, kto chociaż przez chwilę rozważał rozpoczęcie swojego biznesu, lub przeniesienie go do VIVO! Dlatego 20 kwietnia zapraszamy do biura generalnego wykonawcy, znajdującego się na placu budowy. Co więcej, zapraszamy także osoby, które szukają zaangażowania się w nasz projekt na zasadach franczyzy. Doradzimy, pokażemy możliwości ewentualnej współpracy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące projektu- skomentowała Olga Czyblis, Team Leader Leasing Retail, IMMOFINANZ.