W dniach 25 i 26 marca br. w Głuchołazach odbyły się VII Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie. Duży sukces odnieśli łucznicy MUKS Podkarpacie Jedlicze. W kategorii młodzik młodszy Michał Stach wywalczył tytuł Halowego Wicemistrza Polski.
W tej kategorii również drużyna w składzie: Michał Stach, Wojciech Szafran i Dawid Smyka zdobyła tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski. Zawodnicy MUKS-u stracili do zwycięskiego zespołu MRKS Gdańsk 25 punktów, a trzecią KS Płaszowiankę Kraków wyprzedzili o 115 pkt. Tuż za podium, na 4 miejscu uplasował się mikst w składzie Michał Stach i Katarzyna Kozioł, tracąc do 3 miejsca zaledwie 5 pkt.