Motocykliści z klubu Sherwood Riders Jedlicze wspólnie z policjantami zorganizowali w sobotę w Jedliczu wspólną akcję pod hasłem "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie".
Sobotnia akcja przeprowadzona pod patronatem Polskiego Ruchu Motocyklowego prowadzona była w Jedliczu na ul. Brzozowej, tuż przy wjeździe do miejscowości Potok. Włączyli się do niej motocykliści z Jedlickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Sherwood Riders i policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz Komisariatu Policji w Jedliczu.

Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie

Akcja polegała na tym, że policjanci zatrzymywali samochody do kontroli, informowali o akcji i wspólnie z motocyklistami przypominali kierowcom o obecności na drogach jednośladów i apelowali o ostrożność na drogach podczas sezonu motocyklowego.

Kontrola policji

Motocykliści za zgodą kierowców przyklejali także na tylne szyby samochodów specjalnie przygotowane na tę okazję naklejki z hasłem "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie".

Sherwood Riders Jedlicze

- Mam nadzieję, że nasza akcja odniesie pożądany skutek. Odzew kierowców był bardzo pozytywny - podsumował akcję Janusz Kwiatkowski, v-ce President Sherwood Riders.

Zobacz zdjęcia z akcji: