Dobre relacje z ludźmi, kieliszek dobrej wiśniówki wieczorem dla poprawy nastroju i krążenia oraz praca - to recepta na długowieczność Pana Stanisława Zycha z Korczyny, który 25 kwietnia obchodzi 100 urodziny.
25 kwietnia swoje 100 urodziny obchodzi Pan Stanisław Zych z Korczyny. Z tej okazji wizytę dostojnemu Jubilatowi złożyli: Jan Zych - wójt gminy Korczyna wraz z Renatą Pudło –- zastępcą kierownika USC oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych: Maria Bogacz - kierownik Inspektoratu ZUS w Krośnie i Marzena Kujda - kierownik Wydziału Świadczeń Emerytalno - Rentowych.- Dane było przeżyć Panu cały wiek naszej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. 100 lat życia stanowi skarbnicę wiedzy dla kilku pokoleń Polaków. Wierzę, że wiele osób czerpie z niej obficie, ponieważ Pana sędziwy wiek stanowi nasze wspólne drogocenne dziedzictwo - zaznaczył wójt Jan Zych, składając życzenia Jubilatowi. Wspólnie z najbliższą rodziną 100 latka odśpiewano tradycyjne "200 lat...".Stanisław Zych urodził się 25 kwietnia 1917 r. w Korczynie. Ma pięcioro dzieci (2 córki i 3 synów), 14 wnuków, 19 prawnuków oraz 3 praprawnuków. Zapytany o receptę na dożycie tak pięknego wieku, wskazuje na kilka elementów, m.in.: dobre relacje z ludźmi, kieliszek dobrej wiśniówki wieczorem dla poprawy nastroju i krążenia oraz praca. W przypadku Pana Stanisława zawsze była to praca od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora z przerwą na słodką drzemkę w południe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.