W Krośnie otwarto pierwszy na Podkarpaciu Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Kierowcy będą mogli się nauczyć jazdy w niebezpiecznych, ekstremalnych warunkach na płytach poślizgowych oraz torze do szkolenia nauki jazdy.
W poniedziałek 24 kwietnia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie otwarto pierwszy w naszym Województwie Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Jest to jeden z 30 w naszym kraju Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy.

Word Krosno

Miejsce wyposażone jest w płytę poślizgową, płytę pierścieniową oraz tor szkoleniowy ze wzniesieniem. Celem szkoleń na ODTJ jest nauczenie młodych kierowców jazdy w ekstremalnych, niebezpiecznych warunkach a co za tym idzie zmniejszenie liczby wypadków na naszych drogach.

Word Krosno

W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, komendanci i naczelnicy komend powiatowych z Brzozowa, Leska i Jasła oraz Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła, poseł Bogdan Rzońca, Maria Kurowska, wicemarszałek Podkarpacia, bp Adam Szal, metropolita przemyski, przedstawiciele WORD- ów.

Word Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.