30 kwietnia KSM Krosno podejmie Speed Car Motor Lublin w meczu ligowym, a już dzień później 1 maja na torze w Krośnie odbędzie się Finał Srebrnego Kasku.
W niedzielę 30 kwietnia KSM Krosno zmierzy się na swoim torze ze Speed Car Motorem Lublin, mecz rozpocznie się o godzinie 15.00. Dzień później, w poniedziałek 1 maja, na torze przy ul. Legionów rozegrany zostanie finał prestiżowych młodzieżowych rozgrywek o "Srebrny Kask" początek meczu zaplanowano na godzinę 16.00.

Awizowe składy obu drużyn na niedzielny mecz 4. kolejki 2. Ligi Żużlowej gdzie KSM Krosno podejmie Speed Car Motor Lublin:

Speed Car Motor Lublin
1. Bjarne Pedersen
2. Stanisław Burza
3. Paweł Miesiąc
4. Maciej Kuciapa
5. Daniel Jeleniewski
6. Emil Peroń

KSM Krosno
9. Mariusz Fierlej
10. Ilja Czałow
11. Mariusz Puszakowski
12. Wojciech Lisiecki
13. David Bellego
14. Okar Nocuń

Działacze KSM Krosno postanowili z racji tego, że w Krośnie odbędą się dwa mecze żużlowe dzień po dniu przygotować specjalny, dwudniowy bilet dla kibiców którzy chcą obejrzeć jedne i drugie zawody.

Ceny biletów dwudniowych:
Normalny - 30 zł
Trybuna Kryta - 50 zł
Ulgowy - 20 zł

Bilety na pojedyncze zawody zarówno w niedzielę jak i poniedziałek kosztować będą 20 zł bilet normalny, 12 zł bilet ulgowy i 30 zł bilet na trybunę główną. Przy bilecie normalnym i na trybunę krytą można więc oszczędzić 10 zł, przy bilecie ulgowym 4 zł.
Dwudniowe wejściówki będzie można kupić w kasach biletowych w niedzielę, pierwsza czynna będzie już od godziny 10.