Na "Hali Krosno" rozegrano piąte spotkanie fazy finałowej w "Beniaminek Kids Lidze".
W niedzielę 23 kwietnia w Krośnie odbyło się piąte spotkanie podczas II edycji, w trakcie której w trzech kategoriach wiekowych rozegrano blisko 500 piłkarskich spotkań. Wszystkie mecze rozgrywane były w doskonałych warunkach, na sztucznej murawie w "Hali Krosno".

beniaminek Krosno

W kategorii wiekowej 2004 i młodsi triumf przypadł drużynie Równo z Trawą FC, która obroniła tytuł mistrzowski wywalczony w I edycji, mimo, że po rundzie zasadniczej zajmowała w tabeli drugie miejsce. Srebro wywalczyli zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sanok, a brąz FC Orzełki. W rozgrywkach uczestniczyły także drużyny Wrzątek Zimna Woda i Blue Boys.

beniaminek Krosno

Ciekawa rywalizacja toczyła się w kategorii 2006 i młodsi, w której zagrało aż dziesięć drużyn. Tu także przekonaliśmy się, że faza play-off rządzi się swoimi prawami. Po rundzie zasadniczej Akademia Piłkarska Sanok wyprzedziła w tabeli Watahę, ale w finale to chłopaki z Watahy byli górą zdobywając tytuł mistrzowski. Na podium stanęła także drużyna Juventusu Siekierniki, a kolejne miejsca zajmowały AS Gool, SP Łężany, FC Niebiescy, Skazani na Sukces, Orły Murawy, Orliki Moderówka i GSP Bukowsko.

beniaminek Krosno

W kategorii 2008 i młodsi była rekordowa liczba jedenastu drużyn, które toczyły świetną rywalizacją przez całe rozgrywki. Dużo spontanicznych akcji, pięknych goli, jednym słowem dziecięca piłka nożna w najlepszym wydaniu. Końcowy triumf i sukces drużyny Biali Brzozów, tuż za chłopakami plasują się dziewczynki z Beniaminek Girls, a trzecie miejsce dla Piorun Krosno. Świetnie w "Hali Krosno" radziły sobie również zespoły Brzozów Team, FC Pisklaki, Dzikie Koty, Waleczne Orzełki, Lions FC, FC Mida, Bambini Jedlicze i GSP Bukowsko.

Partnerem rozgrywek "Beniaminek Kids Liga" była Fundacja LOTTO Milion Marzeń oraz Krosno Miasto Szkła, Woda Jurajska, Stimo i "Hala Krosno".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT